OZ Zábavné aktivity usporiadalo pre Vás druhý ročník obľúbeného turnaja, v malom futbale Simply Sport Cup 2. ročník, ktorý sa konal 29. augusta 2020 na SZŠ Oravská cesta 11, v Žiline. Tak ako aj minulý rok, tak aj teraz sa podarila vytvoriť príjemná atmosféra pre súťažiacich, ako aj pre divákov.

Turnaja sa zúčastnilo celkom deväť tímov – Rabid Rabitts,  Zábavné aktivity, Of Course,  FC Krakowci, FC Kotrmelec, Pro futsal, Friwald, Fantázia a desiaty tím Cys Žilina sa nemohol zúčastniť pre prísne pandemické nariadenia. Zúčastnené tímy najprv hrali v dvoch základných skupinách, z ktorých najlepší postúpili do vyraďovacieho kola.

Boj o medaile prebiehal medzi štvoricou najlepších tímov, ktorými boli Rabid Rabitts, Zábavné aktivity, Of Course, Pro futsal. Celkové umiestnenie vyzeralo nasledovne – 3. miesto Zábavné aktivity, 2. miesto Pro futsal a 1. miesto získal tím Of Course.

Veľká vďaka patrí nášmu stravovaciemu tímu, ktorý sa staral o zúčastnených, nepochybne je vidieť, že máte radi dobré pivko. Veľká vďaka patrí aj našej krásnej zdravotníčke, ktorá našťastie riešila len drobné poranenia. Určite nemôžeme zabudnúť na nášho super rozhodcu, ktorý dozeral na priebeh celého turnaja. Vynikajúcu prácu pre vás vykonali organizátori a dobrovoľníci podujatia. Hraciu plochu pripravili pre Vás do čo najlepších hracích podmienok, čo je vidno aj na fotografiách. Veľká vďaka patrí pánovi Mariánovi Prievozníkovi, za poskytnutie krásnych priestorov na realizáciu podujatia. Určite nemôžeme zabudnúť na sponzorov podujatia, ktorý dodali ceny do tomboly a ktorými boli chalani zo Smoking House, Hyundai Steel Slovakia, Amigo Barber Shop, Milan Fuljer a LT Autodielňa Bitarová. Aj vám patrí veľká vďaka.

Členovia OZ Zábavné aktivity sa ešte raz ospravedlňujú, za nečakané zmeny presunu podujatia zo ZŠ Závodie, žiaľ aj my sme sa tu správu od pani riaditeľky dozvedeli na poslednú chvíľu, miestami to vyzeralo že podujatie bude nakoniec zrušené. Tím Zábavné aktivity Vám praje len to najlepšie a tešíme sa na novú sezónu. Nájdete nás na https://zabavneaktivity.sk//. Hlavnými organizátormi podujatia Miroslav Gápa a Branislav Ďurčík.

Fotogalériu nájdete tu https://zabavneaktivity.sk/galeria/