A je to tu! OZ Zábavné aktivity pre Vás usporiadalo podujatie prvého ročníka s názvom Letný hokejbalový turnaj. Usporiadať toto podujatie bol vynikajúci nápad, hokejbalový turnaj prekonal všetky očakávania organizátorov.

Organizátori hodnotia toto podujatie ako dynamicky nástup zvláštnych, nepredpokladateľných problémov, ale samotný priebeh a záver bol excelentný. Letný hokejbalový turnaj sa uskutočnil 15. augusta na Spojenej škole Kráľovnej pokoja, Na Závaží v Žiline. A prečo je toto podujatie hodnotené, ako dynamicky nástup neočakávaných problémov? Kto by čakal, že v podstate deň pred podujatím zistíme, že nemáme hokejbalové brány na hranie, samozrejme  s vedomým, že brány určite sú.

Tu sa chcem poďakovať pánovi Karolovi Čepcovi, riaditeľovi CVČ Žirafa, ktorý nám bezplatne poskytol bránky a časomieru, v podstate zachránil podujatie, veľká vďaka. Turnaja sa zúčastnilo celkom päť tímov – HBC Skalité, HBC Aqua control, Hurricanes, Pepek team, HBK Medokýš Martin, žiaľ šiesty tím Lalinski draci sa nemohli zúčastniť. Tímy najprv hrali každý s každým a následne najlepšie tímy postúpili do vyraďovacieho kola. O výherné miesta bojovali tímy – HBC Skalité, HBC Aqua control, Pepek team, HBK Medokýš Martin. Celkove umiestnenie vyzeralo nasledovne – 5. miesto Hurricanes, 4. miesto HBK Medokýš Martin, 3. miesto HBK Skalité, 2. miesto Pepek team a na 1. mieste sa umiestnil tím HBC Aqua control.

O vašu pohodu sa staral náš stravovací tím ktorým patrí veľká vďaka, rozhodne zvyšujete atraktivitu podujatia a dobre pivko tieklo potokom. Naša krásna zdravotníčka hodnotí podujatie veľmi jednoducho – bez úrazov, veľká vďaka aj jej. Ruku k turnaju priložili aj rozhodcovia, ktorý veľmi milo prekvapili a určite im patrí veľká vďaka. Organizátori urobili všetko preto, aby boli čo najlepšie hracie podmienky a poďakovanie patrí aj im, aj veľmi milej pani riaditeľke Anastázií Strečkovej za poskytnutie krásnych priestorov na organizáciu podujatia. Určite poďakovanie patrí všetkým dobrovoľníkom ktorý sa podieľali na podujatí a kapele ATĎ za poskytnutie hudobnej zložky, žiaľ spevák kapely to nezvládol po alkoholovej stránke a náš tím mu odporúča už nikdy na alkohol nesiahať.

Tím Zábavné aktivity Vám praje len to najlepšie a veríme, že sa o rok opäť stretneme na našich podujatiach.  Nájdete nás na https://zabavneaktivity.sk/ . Hlavnými organizátormi podujatia Miroslav Gápa a Filip Šmehýl.

Fotogalériu z turnaja nájdete tu https://zabavneaktivity.sk/galeria/